P0805Y1200BNT
MFR.Part #
P0805Y1200BNT
JLCPCB Part #
C4141568
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS