P0805Y1143BBT
MFR.Part #
P0805Y1143BBT
JLCPCB Part #
C4045487
Description
-55℃~+155℃ 114kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount