P0805Y1132BBT
MFR.Part #
P0805Y1132BBT
JLCPCB Part #
C3924423
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount