P0805Y1130BNW
MFR.Part #
P0805Y1130BNW
JLCPCB Part #
C4207648
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS