P0805Y1112WBT
MFR.Part #
P0805Y1112WBT
JLCPCB Part #
C4138805
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount