P0805Y1103BBT
MFR.Part #
P0805Y1103BBT
JLCPCB Part #
C4147691
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount