P0805Y1102BBW
MFR.Part #
P0805Y1102BBW
JLCPCB Part #
C4114941
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount