P0805Y1072BBT
MFR.Part #
P0805Y1072BBT
JLCPCB Part #
C4123781
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount