P0805Y1052BNW
MFR.Part #
P0805Y1052BNW
JLCPCB Part #
C4000483
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS