P0805Y1052BNTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y1052BNTA
JLCPCB Part #
C4210865
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS