P0805Y1051BBT
MFR.Part #
P0805Y1051BBT
JLCPCB Part #
C3971875
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount