P0805Y1040PNT
MFR.Part #
P0805Y1040PNT
JLCPCB Part #
C4043274
Description
-55℃~+155℃ 104Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS