P0805Y1003WBT
MFR.Part #
P0805Y1003WBT
JLCPCB Part #
C3967019
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount