P0805Y1003BGT
MFR.Part #
P0805Y1003BGT
JLCPCB Part #
C4220007
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS