P0805Y1001WBT
MFR.Part #
P0805Y1001WBT
JLCPCB Part #
C4299276
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount