P0805Y1001LNT
MFR.Part #
P0805Y1001LNT
JLCPCB Part #
C4225381
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS