P0805Y1001BNTA
MFR.Part #
P0805Y1001BNTA
JLCPCB Part #
C4000455
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS