P0805Y1000BNT
MFR.Part #
P0805Y1000BNT
JLCPCB Part #
C4359837
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS