P0805K9313BBT
MFR.Part #
P0805K9313BBT
JLCPCB Part #
C4028250
Description
-55℃~+155℃ 200mW 931kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount