P0805K6801GNW
MFR.Part #
P0805K6801GNW
JLCPCB Part #
C4095754
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS