P0805K5112BBT
MFR.Part #
P0805K5112BBT
JLCPCB Part #
C3958085
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount