P0805K5102GNW
MFR.Part #
P0805K5102GNW
JLCPCB Part #
C4133117
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51kΩ Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS