P0805K4021BBT
MFR.Part #
P0805K4021BBT
JLCPCB Part #
C4074341
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount