P0805K2701FBT
MFR.Part #
P0805K2701FBT
JLCPCB Part #
C3928425
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount