P0805K1250BNT
MFR.Part #
P0805K1250BNT
JLCPCB Part #
C4199764
Description
-55℃~+155℃ 125Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS