P0805K1212BBT
MFR.Part #
P0805K1212BBT
JLCPCB Part #
C4267063
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount