P0805K1200FBT
MFR.Part #
P0805K1200FBT
JLCPCB Part #
C4034325
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount