P0805K1152BBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805K1152BBT
JLCPCB Part #
C4052967
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount