P0805K1053FNT
MFR.Part #
P0805K1053FNT
JLCPCB Part #
C4249682
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS