P0805K1052FNT
MFR.Part #
P0805K1052FNT
JLCPCB Part #
C4250378
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS