P0805K1052BBTA
MFR.Part #
P0805K1052BBTA
JLCPCB Part #
C3965395
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount