P0805K1001FNT
MFR.Part #
P0805K1001FNT
JLCPCB Part #
C4182150
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS