P0805H9093BNT
MFR.Part #
P0805H9093BNT
JLCPCB Part #
C4077096
Description
-55℃~+155℃ 200mW 909kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS