P0805H9091BNT
MFR.Part #
P0805H9091BNT
JLCPCB Part #
C3957713
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS