P0805H6981DNT
MFR.Part #
P0805H6981DNT
JLCPCB Part #
C4225056
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS