P0805H4991BGT
MFR.Part #
P0805H4991BGT
JLCPCB Part #
C4048316
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS