P0805H4990BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805H4990BNT
JLCPCB Part #
C3968220
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS