P0805H4642BBT
MFR.Part #
P0805H4642BBT
JLCPCB Part #
C4037855
Description
-55℃~+155℃ 200mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount