P0805H3830FGT
MFR.Part #
P0805H3830FGT
JLCPCB Part #
C4112613
Description
-55℃~+155℃ 200mW 383Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS