P0805H3482BBW
MFR.Part #
P0805H3482BBW
JLCPCB Part #
C4046264
Description
-55℃~+155℃ 200mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount