P0805H3401FNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805H3401FNT
JLCPCB Part #
C4081254
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS