P0805H3401BBT
MFR.Part #
P0805H3401BBT
JLCPCB Part #
C4070360
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount