P0805H3320FBT
MFR.Part #
P0805H3320FBT
JLCPCB Part #
C4235647
Description
-55℃~+155℃ 200mW 332Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount