P0805H2701BBT
MFR.Part #
P0805H2701BBT
JLCPCB Part #
C4204435
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount