P0805H2152BBT
MFR.Part #
P0805H2152BBT
JLCPCB Part #
C4231213
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount