P0805H2151BBW
MFR.Part #
P0805H2151BBW
JLCPCB Part #
C3968417
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount