P0805H2101BNT
MFR.Part #
P0805H2101BNT
JLCPCB Part #
C4120335
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS