P0805H1872BNT
MFR.Part #
P0805H1872BNT
JLCPCB Part #
C4240221
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS