P0805H1823FNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805H1823FNT
JLCPCB Part #
C4245017
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS