P0805H1500FNT
MFR.Part #
P0805H1500FNT
JLCPCB Part #
C4058316
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS